Sitemizde şuan toplam 192 film ve dizi bulunmaktadır.

Behzat Ç. Ankara Yanıyor Full izle (2013)

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2Yorum yap

2013 filmlerinden biri olan Behzat Ç. Ankara Yanıyor Serdar Akar yönetmenliğinde çekilmiş olan bir sinema filmidir. Aksiyon , Macera , Polisiye , Suç gibi unsurlar içermekte olan bu filmin oyuncuları arasında Nejat İşler , Erdal Beşikçioğlu , Aslı Tandoğan , Rıza Kocaoğlu , Serenay Sarıkaya gibi oyuncular vardır.
İzlemek için 2. parttan başlayınız.
Fragman;

Behzat Ç.’nin yokluğunda Cinayet Büronun başına Himmet adında bir Başkomiser atanmıştır. İçişleri Bakanının öldürülmesi teşkilatta büyük bir çalkantıya yol açınca Himmet de bunu kendi açısından bir fırsata dönüştürmeye karar verir ve ekibini Terörle Mücadeleye yardımcı olmaya yönlendirir. İçişleri Bakanı öldürülmeden önce Cinayet Büro ekibi Hakkı adında bir bakkalın ve Alman Konsolosluğunda görevli Hans adında bir Almanın cinayeti üzerinde çalışmaktadır. Alman Hükümeti, cinayete gözlemci olarak Ulrike adında bir polisini görevlendirmiştir. Başkomiser Himmet, bakkal ve Almanın cinayetlerine öncelik vermez. Tahsin de bu cinayetlere bakması için Behzat Ç.’yi geçici olarak göreve çağırmaya karar verir. Ancak Behzat Ç. kararsızdır…

Son Aranan Kelimeler:

  • behzat ç ankara yanıyor full izle
  • behzat ç ankara yanıyor izle
  • behsat izle
  • behzat ç ankara yanıyor izle full
Processing your request, Please wait... Processing your request, Please wait....
3.012 views
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Herkes belli bir yaştan sorna çalışma hayatına başlar, kendi ayakları üzerinde durmaya başlar ve bir eş bularak evlenir... Bunun akabinde bir çocuk sahibi olur ve her birey çocuğu için en uygun ismin ne olduğu konusunda bir düşünce içerisine girer. Bu noktada sizlere sunabileceğimiz isim anlamları ile ilgili olarak www.gf8.org internet sitesini tavsiye ediyorum. Burada yüzlerce isim ve isim anlamları yer almaktadır. Sizlerde dilerseniz rahat bir şekidle çocuğunuza koymak istediğiniz isimlerin ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.